© 2021 KNK Yazır Konutları
KNK Yazır Konutları

KNK Yazır

Şehrin yeni yerleşim bölgesi, kargaşasından uzak, eşşiz bir konumda, şehrin zirvesinde Yazır mevkinde tertemiz havası, mükemmel şehir manzarasına sahip KNK Yazir;

Sosyal ve yasam alanlannda mimari yapısı ve detaylaryla yasanm Kolaylaştıracak ve anlam katacak konfor öncelikli bir proje..

Sakin, huzurlu, sosyal ve altyapı imkanlarıyla değerli bir alanda yer alan projemiz; Konumundaki öne çıkan özelliklerini site içinde de barındırmakta .

Dairelerin plan ve yerlesimleri, yasamı kolaylaştırıcı detaylaryla huzurlu ve konforlu bir yasam... Özel bir peyzaja sahip bahçesi, yürüyüş alanları, çocuk parkı, spor alanlan ve kamelyalarıyla aile fertleriniz ve komsularınızla nitelikli zamanlar geçirebileceğiniz yasam alanları sizi bekliyor.

KNK Yazır Konutlarında tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar tasarlanmış ve düşünülmüştür.

Sitenin sosyal alanlarında sadece yaya hareketliliğine yer verilmiş, motorlu araçlar sitenin sosyal alanlarından uzak tutulmuş, sadece site altında yer alan kapalı otopark alanında yer verilmiştir.

Ferah ve modern bir karşılama sunan daire girişi ve antre, konforlu ve ferah salon, ailenin buluşma noktası oturma odası, fonksiyonel ve kullanışlı yatak odası, ergonomik mutfak ile sizleri bekliyor.

KNK Yazır Konutlarında daire ve iş yeri sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurun

Proje ile ilgili detaylı bilgi almak, projeyi yakından görmek için müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilirsiniz.

Detaylar için tıklayın